МЕТОДИКА «ORAL HISTORY»

На конкурс будуть прийматися проекти, усноісторичні інтерв’ю, які були реалізовані вперше і виконані за методикою «Oral history». Необхідна методична підтримка для реалізації проекту розміщена на сайті www.ustnayaistoriya.info у розділі «Усна історія» та у методичному посібнику «Жива історія. Метод усної історії в школі».

ЗАВАНТАЖИТИ PDF
ЗАВАНТАЖИТИ PDF

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Методичні рекомендації щодо підготовки та проведення усноісторичного проекту при вивченні новітньої історії у школі. У цій статті покроково описано як працювати із учнями, як формулювати завдання, які труднощі можуть виникнути в учнів під час інтерв’ювання тощо.

ПАМ’ЯТЬ ТА ІСТОРІЯ У ШКОЛІ

«Пам’ять та історія у школі» – це частина публікації «Пам’ять та проектне навчання історії» (автори Гана Гавлуйова, Ярослав Найберт та колектив). Видання є дидактичним методичним посібником, який був створений спільними зусиллями істориків, методистів викладання історії та вчителів пілотних шкіл, які у 2012 – 2014 рр. брали участь у проекті Інституту досліджень тоталітарних режимів «Історія у ХХ столітті: мультимедійні програми для вивчення історії». Публікація видана у 2014 році Інститутом досліджень тоталітарних режимів (Ústav pro studium totalitních režimů, www.ustrcr.cz).

ЗАВАНТАЖИТИ PDF