Освітні проекти АМО, які здійснювалися в Україні у 2014 – 2019 роках, супроводжувалися низкою публікацій. Усі публікації є у вільному доступі для користування у форматі PDF. Завантажити публікації можна за посиланнями нижче:

САМООЦІНЮВАННЯ ШКОЛИ

Інспірація серед можливих інструментів оцінювання

Інформаційний документ

Публікація розкриває тему самооцінювання школи, можливості реалізації самооцінювання, інструменти, які використовуються для самоевалюації, та цілі, яких можна досягти за допомогою власного оцінювання. Це видання може стати інспірацією для здійснення самооевалюації в українських школах.

Якщо вас цікавать проблематика оцінювання якості освіти, то інші публікації на цю тему тут.

ЗАВАНТАЖИТИ PDF

«ДИРЕКТОР ШКОЛИ — НОВІ ВИКЛИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ»

Публікація «Директор школи — нові виклики та можливості» складається із перекладу чеського посібника «Управління школи в суспільстві знань», авторами якої є викладачі Центра освітнього менеджменту Карлового університету. Беручи до уваги актуальність тематики та зацікавлення від українських директорів, у 2017 році ми розширили публікацію та доповнили її матеріалами від українських експертів.

ЗАВАНТАЖИТИ PDF

ІНКЛЮЗІЯ —ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

Натхнення з Чехії

Ця  публікація  порушує  теми,  які  тісно  пов’язані  з інклюзією (цінності, механізми підтримки дітей зі СОП, співпраця педагогічних працівників з асистентами педагога, школа як складова місцевої громади). Автори публікації колектив працівників кафедри соціальної педагогіки педагогічного факультету Університету Масарика, який уже тривалий час займається теорією та практикою, що пов’язані  з інклюзивними  процесами.

ЗАВАНТАЖИТИ PDF

ВИБРАНІ МЕТОДИ ДРАМАТИЧНОГО ВИХОВАННЯ В КОНТЕКСТІ СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

У цій публікації представлено кілька конкретних та ефективних методів драматичного виховання, які можна застосувати в роботі з широким колом цільових груп у соціально-педагогічних контекстах. Кожен метод представлений у теоретичних зв’язках та практичних методиках.

ЗАВАНТАЖИТИ PDF