Доброго дня! Нас звати Ліля Легка та Настя Солонинка. Перш за все дякуємо організаторам за проведений конкурс, а також за можливість спробувати себе у новій ролі реальних дослідників – це дозволило відкрити багато нового та мотивувало в подальшому учнівському житті.

Ми побачили історію поза підручником, ті речі які прийнято називати «живою історією». Ціла епоха у одній постаті – це вражає!

Робота над проектом тривала першу половину 2018 року, цей час був сповнений роздумами, плануванням та збором додаткових джерел.

Кожен учасник нашої команди відчув відповідальність та місію у проведенні досліджень із історії переслідуваної церкви. А ще більше мотивації додавала активність сестри Леонтії, прогресуючий інтерес із бажанням поділитись тими викликами, які кидала простій людині тоталітарна система в Україні.

Усвідомлюємо що подібні проекти потрібні всім, вони допомагають зрозуміти справжню історію, без фільтрів та перекручувань. Попри всі труднощі у реалізації проекту вважаємо що нашої мети досягнено успішно: побачити епоху через людину, побачити минуле через еволюцію особистості в рамках тоталітаризму.