Асоціація з міжнародних питань продовжує проект для вчителів шкіл та майбутніх педагогів на тему використання методу усної історії.

Перший етап відбуся 23 – 26 лютого 2016 року у Вінниці та Житомирі. Семінар для вчителів Вінниці та області пройшов 23 лютого у КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», у ньому взяло участь 37 педагогів.

http://www.voipopp.vn.ua/index.php/novini/1736-ukrainsko-cheskyi-seminar-usna-istoriia-iak-metod-i-dzherelo

24 лютого відбувся семінар для студентів історичного факультету Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. У семінарі взяло участь 25 студентів.

Учасники семінарів прослухали лекції професора Плолтавського національного педагогічного університету Юрія Волошина: ««Усна історія як метод і джерело: цілі і завдання», «Можливості усної історії в навчальній практиці» та професорки Харківського національного університету Гелінади Грінченко: «Організація усноісторичних досліджень», «Методика і техніка інтерв’ювання».

25 лютого 2016 р. пройшов семінар для педагогів Житомирщини у Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, в якому взяло участь 28 вчителів. А наступного дня 26 лютого 2016 року відбувся семінар для студентів Житомирського державного університету імені Івана Франка, в якому взяли участь 20 студентів історичного факультету.

Усі семінари супроводжувалися плідними дискусіями. Студенти і вчителі активно обговорювали можливості організації досліджень та використання методу усної історії в навчальній практиці, ставили цікаві запитання, пропонували теми для власних проектів.

Проект здійснюється в рамках програми TRANS Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

http://www.facultyofhistory.com/2016/02/blog-post_29.html

http://zu.edu.ua/relations.html